Neradas UAB lt

logo firmy Neradas UAB
Lokalizacja: Kalno g. 3, Asavos k., Kalvarija
Numer telefonu: +370 65471820
E-mail: uabneradas@gmail.com
Liczba samochodów (wstępnie): 11

Opinie (1) przetłumaczone za pomocą Google Translate

  • Андрей Курьян Андрей Курьян

    Witam kolegów. Chcę podzielić się swoją opinią na temat tej firmy UAB Neradas. Swoją działalność w firmie rozpocząłem w 2022 roku, od momentu pojawienia się w tej firmie pierwszego ciągnika marki Renault. Współpracowaliśmy z partnerem i nadaliśmy temu samochodowi przydomek „Rex”. Tak, kiedy wspominam te czasy, „Rex”, który dał nam życie, staje się taki zły, ale cóż, nie o tym mówimy. Generalnie na początku wszystko było dobrze, bo pracowaliśmy na rzecz firmy, a teraz wszystko idzie w górę, Szef kupuje w 2023 roku kolejny ciągnik, pewnie pomyślicie o nowej głowicy, ale niestety nie, z przebiegiem 600 000 km, więc firma się rozwija, my szczerze cieszymy się z sukcesu, no cóż, nie wiem jak inni, ale ja byłem zadowolony z firmy. Pracuję spokojnie i nikt Ci nie przeszkadza. Najważniejsze to wykonywać swoją pracę. Po krótkim czasie zostaje zakupiony kolejny ciągnik o tym samym przybliżonym przebiegu i wtedy wszystko się zaczyna. Szef zmienił się diametralnie, albo poczuł się bardzo skuteczny, albo coś innego, ogólnie stał się inny. Zaczął tworzyć konflikty między kierowcami, próbując zantagonizować kierowców między sobą. Jeden mówi jedno, drugi co innego, samochody zaczęły się psuć. Szef kuchni zaczął taką sztuczkę: kupujesz, a ja ci go oddam. Wystąpiły opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń i zaliczek. Problemy ze stacjami benzynowymi, nie ma po co tankować ciągnika, ciągle kłamie i podniesionym głosem próbuje zwalić za wszystko winę na kierowcę. Gdy w jakiejś sytuacji są problemy, piszesz do niego, nigdy nie odpowiada na SMS-y, dzwoni. Albo dzwoni, gdy sam o wszystkim decydujesz, po litewsku. W związku z tym cała ta sytuacja irytuje kierowcę. Szef instaluje Ruptela w ciągnikach, o co chodzi Ruptela, pytasz, możesz wpisać w Google i wtedy zaczynają się szalone oszczędności, samochody po prostu w ogóle nie jeżdżą. Mnie osobiście zdarzyło się, że po prostu zatrzymał się wzrost na poziomie krajowym, no cóż, nie jest to najgorsze, ale najgorsze jest to, że idziesz spać, a budzisz się z zimna, bo zmieniła się temperatura webastu, albo został całkowicie wyłączony. Będziesz jechał wieczorem, zrobi się pauza i wtedy sama klima się włącza, ale nie da się jej wyłączyć, bo Szef wymaga, żebyś jechał w dobrym humorze, a nie odpoczywał, więc stara się, żebyś pracował dalej, a nie szukał parkingu.. Napisałem tylko jeden z przykładów dla zrozumienia, w rzeczywistości jest wiele podobnych sytuacji. Jeśli mu to wyrazisz, celowo zrobi wszystko, żeby ci zrobić na złość. Jeśli chodzi o mnie, człowiek naładowuje się energią, kiedy czujesz się źle. Jak to mówią moja cierpliwość już się skończyła, ale jednocześnie chciałem odejść na dobrych warunkach, zadzwoniłem i powiedziałem, że będę szukać nowego pracodawcy, na co usłyszałem odpowiedź: zwolnię cię. Aha, więc rozumiesz, przedłużyłem zezwolenie na pobyt o 5 miesięcy, podczas gdy Szef początkowo powiedział, że są problemy z migracją, ale jak się okazało, w firmie były problemy, był dług w podatku VAT i dopóki firma nie rozwiązała tej kwestii, migracja nie rozpatrzyła mojego wniosku. Zbiegiem okoliczności tak się złożyło, że do końca 2025 roku odeszły 3 osoby, mimo że firma zatrudniała łącznie 14 osób. Może się Wam wydawać, że często wspominam słowo Szef, faktem jest, że firma jest mała i to on jest Szefem i menadżerem i mechanikiem i nalicza wam pensję. Wypłacił mi całą pensję. Jednak po zwolnieniu zacząłem wypełniać deklarację o zwrot podatku i okazało się, że za 2023 rok zamiast wypłaty mam jeszcze 337 € długu. Życzę wszystkim udanej podróży, dziękuję za uwagę.

    20-01-2026 Odpowiedz


Udostępnij znajomym:

  • facebook-share
  • viber-share
  • whatsaap-share
  • telegram-share
  • twitter-share
Informacja!
Komentarze takie jak „Gówno firma!” nie zostanie opublikowany!
Negatywne i pozytywne komentarze powinny być uzasadnione.
Publikowanie danych osobowych jest zabronione!
Zabronione jest obrażanie i poniżanie!

Zostaw opinia